miniMAX plus już w sprzedaży!

Aktualności

miniMAX plus już w sprzedaży!

Ubezpieczenie miniMAX plus już od 1 października w ofercie Towarzystwa Ubezpieczeniowego Prévoir. Produkt skierowany jest zarówno do nowych Klientów, jak i do osób, które posiadają już ubezpieczenie w Prévoir.

miniMAX plus jest terminowym ubezpieczeniem na życie, które zabezpiecza przed skutkami wypadków. Zakres gwarancji obejmuje w wariancie I: śmierć, inwalidztwo (również w przypadku nieszczęśliwego wypadku i wypadku komunikacyjnego) oraz obrażenia ciała tj. oparzenia 2 i 3 stopnia oraz złamania. Wariant II dodatkowo obejmuje również hospitalizację.

 Przygotowaliśmy ubezpieczenie o bardzo przejrzystej i prostej konstrukcji, które spełnia podstawową funkcję ubezpieczeń na życie: ochronę. – mówi Beata Graczyk, Dyrektor Oddziału Prévoir w Polsce. I jest to ochrona w bardzo dobrej cenie, bo jeśli ją przeliczymy na stawkę dzienną, to wyniesie ona tylko 0,33 zł. Chciałabym również podkreślić, że przystąpienie do ubezpieczenia nie wymaga oceny stanu zdrowia osoby składającej wniosek, dlatego polisę wystawiamy „od ręki”. Zadbaliśmy również o wygodę w kwestii płatności: jednorazowa składka to maksymalne uproszczenie dla Klienta.

 Ubezpieczenie miniMAX plus to propozycja dla osób między 18 a 64 rokiem życia. Decydując się na ten produkt Klient ma możliwość wyboru wersji 3-letniej lub rocznej odnawialnej. Ubezpieczenie działa 24 godziny na dobę, bez względu na miejsce pobytu Ubezpieczonego. Ponadto wypłacane świadczenie z tytułu śmierci zwolnione jest od podatku od spadków i darowizn.

Więcej informacji tutaj:
miniMAX plus

 

Wróć

Szybki kontakt

Masz pytanie? Zostaw swój numer telefonu oraz kod pocztowy. Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny kod pocztowy
Wyślij

Wiadomość wysłana

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Wystąpił błąd

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies.

Dostosuj wybory