Współpraca

PRéVOIR

liczne korzyści

Dobre warunki finansowe Dobre warunki finansowe
Profesjonalne szkolenia Profesjonalne szkolenia
Możliwość awansu Możliwość awansu
Dogodna lokalizacja biura Dogodna lokalizacja biura

Michał, Group Manager

 

"Należę do rodziny Prévoir od 2012 roku. To tutaj rozwinąłem swoje umiejętności oraz zdobyłem doświadczenie zawodowe, które pozwoliło mi stać się lepszym profesjonalistą w dziedzinie doradztwa ubezpieczeniowego. W Prévoir najbardziej doceniam sporą swobodę wyboru metody realizacji zadań i celów jakie nasza firma stawia przed nami."

Hanna, Unit Manager

 

"W branży ubezpieczeniowej pracuję od 18 lat. Do Prévoir trafiłam z polecenia w 2011 roku, zaczynałam jako Manager Grupy z ambitnym planem zbudowania nowej struktury sprzedaży na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Obecnie jako Unit Manager mogę powiedzieć – udało się! Nowe wyzwanie w firmie Prévoir dało mi szansę poznania wielu wspaniałych i interesujących ludzi oraz wykorzystania swojego dużego doświadczenia zawodowego."

Barbara, Regional Manager

 

"W Prévoir pracuję od 10 lat. Przez cały ten czas aktywnie uczestniczę w dynamicznym rozwoju naszej firmy. Mam wpływ na to w jaki sposób tworzone są narzędzia i produkty. Ponadto kocham pracę z ludźmi i dla ludzi, a w firmie Prévoir człowiek jest najważniejszy." 

 

kogo szukamy?

Zostań z nami na dłużej.

Pracujesz w branży ubezpieczeniowej i chcesz rozwinąć swoją działalność sprzedając nasze produkty?

Jestem zainteresowany

Jeśli działasz na rynku ubezpieczeniowym i/lub finansowym oraz cenisz sobie przystępną i atrakcyjną ofertę dla klienta, skontaktuj się z nami.

Więcej

Zapraszamy do współpracy osoby, które działają na runku ubezpieczeniowym i/lub finansowym oraz mają grupę ludzi z dużym potencjałem handlowym.

Więcej

Szybki kontakt

Masz pytanie? Zostaw swój numer telefonu oraz kod pocztowy. Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Podaj poprawny numer telefonu
Podaj poprawny kod pocztowy
Wyślij

Wiadomość wysłana

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Wystąpił błąd

Podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.